Vaata mis muutub WordPress 3.8 versiooniga

Vähem kui kuu aega tagasi wordpress uue 3.7 versiooniga toimunud muudatused tavakasutajaid otseselt ei puudutanud. Nüüd aga tuleb, viimastel andmetel Detsembris, välja uus versioon – WordPress 3.8. Uued muutused puudutavad kõiki, kes haldavad enda kodulehte WordPress platvormil. Selles postituses toome välja peamised uued muutused.

Uus tagumine pool

Vana, värvitu välimus muutub uue disaini vastu. See on juba WordPress.com saitidel kasutusel. Kui ei malda oodata, siis saad uut lahendust katsetada selle plugini näol.
wp-3-8-admin-ui
MP6 UI disain näeb välja erakordselt kaunis ning lihtne. Samuti on võimalik muuta värviskeeme “Users » Profile” lehel.

Uus dashboard

Kui paljud meist vaatavad kodulehe tagumisel poolel dashboardile? Arvatavasti mitte paljud. Sealt saab aga tegelikult kätte palju olulist informatsiooni. Uus dashboard muudab info kättesaadavuse veelgi lihtsamaks ning silmale paremaks.

Uus “Teemad” lehekülg

Muudetakse samuti kasutajasõbralikumaks. Kaob ära enamus ebavajalikku teksti ning otsingu asukoht muutub. Kui soovid uut versiooni katsetada, klikka siia. Uue plugini katsetamiseks peab esmalt olema aktiveeritud MP6 plugin.
teemad

Uus widget leht

Widgetid on hea lahendus kodulehe küljebaanide muutmiseks. Uus lahendus annab palju parema ülevaate ja muutmise võimaluse sinu kodulehe tarbeks.Kindlasti kasulik, sest paljudel juhtudel võis juhtuda, et widget läheb valesse kohta, ise arusaamata. Uus lahendus aitab selle välistada.
kodulehe widgetid

Uus teema Twenty fourteen

Ja muidugi see kõige mahlasem osa – uus kodulehe põhi WordPressilt. Uue põhja launch peaks toimuma koos 3.8 avaldamisega. Twenty fourteen on enda olemuselt nagu ajakiri. Ta ühendab endas värvikust, palju pilte ja palju muud.
Ega siin ei polegi muud, kui oodata detsembrit ja jõule! 🙂