Internetiturundus

Soovid leida partnerit, kes aitaks sul internetis saavutada parimad tulemused? Meie aitame!

Internetiturundus uuel tasemel

Teostame erinevaid PPC kampaaniaid. Aitame jõuda õige kliendini

Meie üks põhitööst on oma klientidele nende klientide leidmine. Kõlab naljakalt, kuid jah. Aitame läbi internetiturunduse leida neile õiged, maksejõulised ja lojaalsed kliendid.

Omame pikaajalist, praktilist kogemust väga paljudes erinevates internetiturunduse valdkondades. Olgu selleks Pay Per Click kanalid (Google Ads, Facebook, Instagram), SEO, Brändi identiteet, Remarketing, Eesti uudistekanalid, Influencerid jpm.

Kui sinu soov on kasvatada oma ettevõtet läbi uute ning olemasolevate klientide, siis võta ühendust ning aitame leida sulle need õiged kliendid.

Võtame ette projekte, mille kuu eelarved on alates 400€, sest teame, et kehtib põhireegel - kes ei testi see ei leia. Ja testida saab vaid eelarvetega, mis on testimiseks võimalikud :)

Võta ühendust!

Saad meile alati ka helistada +372 5553 5513 või kirjutada info@veebidoktor.ee

  Sihitud internetiturundus 21. sajandi moodi

  Internetiturundus tähendab kampaaniate korraldust erinevates müügikanalites, et olla oma kliendile järjepidevalt nähtaval.

  Meie peamised internetiturundus meetodeid on:
  - Otsingureklaamid Google ADS kanalis
  - Display reklaamid Googles ja Facebookis
  - Remarketing reeklaamid
  - Dynamic remarketing reklaamid
  - Brändituntuse kasvatus läbi eerinevate kanalite
  - Influencerite kaudu turundamine
  - Reklaamkampaaniad

  Peamised internetiturundus kanalid ja nende tutvustus:

  Google

  Vaieldamatult üks parimaid kohti, kus oma veebilehega olla. Seal on palju erinevaid võimalusi oma veebilehe külastuste suurendamiseks, nagu näiteks: Ads reklaamid, display reklaamid, remarketing, dynamic remarketing, SEO

  Facebook

  Facebook kanal on hea ning toob ettevõttele müüke vaid siis, kui seda teha õigesti. Kõige suuremat müügi conversion rate näeme seal remarketing reklaamidel. Kuid ka display reklaamid toimivad hästi kui neid teha õigesti.

  Instagram

  Kui sinu ettevõte tegeleb B2C klientidega, siis see on samuti väga hea kanal kus oma klientidega olla, alustades nii oma lehe fännibaasi kasvatamisest kuni klikipõhiste reklaamideni välja. Mõnel meie kliendil on see põhikanal müügis.

  Influencerid

  On pakkuda erinevaid võimalusi: blogiartiklid, arvustused, youtube, instagrami influencerid. Oleme teinud koostööd väga paljude erinevate kanalite ning Eesti top influenceritega.

  SEO, ehk kodulehe optimeerimine

  Google otsingutulemuste optimeerimine toimib alati ning mis kõige parem - kui see ükskord lõpetada, siis sinu veebileht on kanalis veel pikka aega.

  E-maili turundus

  Erinevad võimalused, kuid oma kogutud meililistile toimib see internetiturunduse meetod kõige paremini. Spämmida ei ole mõtet - see ei toimi.