Tuntud brändid wordpress platvormi peal

Meilt on tihti küsitud, et wordpress on meie sõnul lihtsamast lihtsaim sisuhaldusplatvorm, kuid kas ta on ka selletõttu üldsegi hea ja ajakohane on? Jah, muidugi on! WordPress platvorm on üks tuntumaid platvorme, ning seda uuendatakse pidevalt. See on üks suur-suur kommuun, kus löövad kaasa vabatahtlikena (ka tasuliselt) paljud tuntud ja haritud koodijad. Uuendusi toimub seal pidevalt. Arvatavasti isegi rohkem kui teistel platvormidel.

  • WordPressi platvormi kasutab üle 60 miljoni kodulehekülje.

Meie arvates on kodulehe tegemise puhul oluline tema haldamise lihtsus. Samuti tundub, et meiega samal lainel on veel paljud suured korporatiivsed ettevõtted. Selles postituses toomegi välja mõned suuremad brändid üle maailma, kes kasutavad oma veebilehe haldamisplatvormina wordpressi.

1. CNN blogid

CNN kasutab oma sisuhaldus platvormina wordpressi. Enamasti kasutavad nad seda oma kuulsate blogijate jaoks, kes uuendavad oma blogi mitu korda päevas. Lehekülg ise näeb uudistelehele välja väga teemakohane ning kiire(arvestades, et lehel on pidev lugejaskond).

cnn kodulehekülg

 

2. Tuntud autode tootja Ford kodulehekülg

Nagu näha, siis ka Ford usaldab oma veebilehe platvormiks wordpressi.

ford kodulehekülg

 

3. TopGear kodulehekülg

Tuntud inglased, kes teevad motosarja teles BBC all. Nende leheküljel pole puudust ei kiirusest ega ka kaunitest blogitekstidest.

topgear kodulehekülg

 

4. Mozilla koduleht

Mozilla on tuntud kui interneti brauser, mida kasutab suur elanikkond. Mozilla nimi tuletab mulle alati meelde pilti lastest, kus Google Chrome ning Mozilla kaklevad ning Internet Exploreri poiss sööb lihtsalt liimi “kiilub kinni”. Mozilla kasutab oma CMS platvormina wordpressi ning nende blogi kodulehekülg on tagasihoidlik kuid samas elegantne.

mozillakodulehekülg

 

5. UPS veebileht

ups kodulehekülg

 

Teised

Samuti kasutab veel wordpressi platvormi Forbes, Sony, Ebay, Volkswagen ning palju teisi tuntud brände ning ettevõtteid. Lähemalt saate uurida tuntumaid sellellt leheküljelt: http://en.wordpress.com/notable-users/ .

Kodulehe tegemise puhul on üheks tähtsaimaks asjaks õige platvormi valik. WordPress kannab endaga kaasas palju erinevaid võimalusi ehk plugine. Samuti on võimalik teha neid juurde käsitsi(eeldab koodimist). Samuti ei ole see mitte vaid haldaja sõbralik vaid ka kliendisõbralik. Meie omalt poolt soovitame kindla sõnaga sisuhalduseks wordpressi! 🙂