Failide säilitamine Dropboxis

Igal ühel meist on olulisi faile. Olgu need siis pildid, mingid dokumendid või arvutuslikud tabelid. Pole vahet, mis need on. Igatahes on oluline, et need oleks olemas ja avatavad.

Kindlasti on sul tulnud ette probleeme, kus failid on kodu-töö arvutis, aga ise oled mujal. Mida teed? Helistad perekonnale ja palud need oma e-posti saata? Jah, see on üks võimalus ( juhul kui kasutad näiteks gmaili, kus on eposti maht suur). Ometigi võtab see kõik aega. Alustades sellest, et sinu lähedane otsib kõigepealt faili üles ja siis manustab ja saadab selle.

faili säilitamine dropboxis

On olemas ka teine võimalus. Oluliselt mugavam nii endale kui ka teistele. Mitu aastat tagasi loodi koht nimega Dropbox. See on pilvesüsteemil põhinev “kõvaketas” kuhu saad kõik oma vajalikud failid üles laadida ja kasutada olenemata millises arvutis, tahvelarvutis või telefonis oled. Meie arvates on Dropboxi kasutamine mugav just selletõttu, et saad seda kasutada mitme erineva elektroonika vidinaga korraga. Näiteks, teed telefoniga pildi ja lisad selle Dropboxi. Hiljem aga avad selle pildi arvutis. Meie kasutame Dropboxi, kui valmistame kodulehekülgi jms. Peab tõdema, et see on igati kasulik ja mugav jagada faile oma organisatsiooni siseringis.

Esialgne Dropboxiga liitumine annab sulle 2GB hoiuruumi. Peale selle on võimalik oma mälumahtu suurendada, jagades sõpradega, jälgides facebookis ja twitteris jne. Kui oled aktiivne, on kokku võimalik saada vaba mälu kokku umbes 20GB ringis. Seda on arvatavasti vajalike failide jaoks piisavalt. Kuna see on pilvepõhine süsteem, siis on sellele ligipääs igalt poolt. Seega soovitame oma parooli ja kasutajanime hoida enda teada 🙂