Meid valitakse, sest oleme orienteeritud kvaliteetsele lõpptulemusele!

Loe allpoolt miks

Mida me teeme

Teostame nii lihtsaid kui ka keerukaid veebilahendusi

 • Kodulehed

  Valmistame nii lihtsaid kui ka keerukaid veebilehti. Meie tehtud tööde hulka kuuluvad enda valdkondades tegutsevad tuntud ettevõtted, kes on meie hooleks usaldanud oma veebilehe. Kodulehti valmistame Wordpress sisuhaldusplatvormil. Loe lähemalt kodulehtede kohta siit.

 • E-poed

  Edu tagav e-pood peab olema turunduslikult läbimõeldud, sest muidu see ei toimi. Meil on iga e-poe projektiga pakkuda välja häid lahendusi, mis teevad poe külastajale mugavaks ja atraktiivseks. Kindlasti kuuluvad e-poe valmistamise hulka märksõnad nagu pangalingimaksed, minu konto süsteem, lojaalsusprogrammid, meilide automatiseerimine jpm.

 • Turunduskampaaniad

  Kindlasti oled kuulnud Google AdWordsist, Facebook Ads’dest, Retargeting kampaaniatest aga kas oskad neid ka enda jaoks kasumlikult tööle panna? Kui sinu vastus on ei, siis võta meiega kontakti ning räägime sulle lähemalt, kuidas tulemustele orienteeritud turunduskampaaniad meiega koos sulle raha sisse toovad!

Turu parimad lahendused

Kasutame mitmeid häid built-in funktsioone

 • SEO, Kodulehe optimeerimise moodul

  Kodulehtede ja e-poodid arenduse puhul on alati oluline ka selle edasine leitavus internetis. Lisaks sellele, et anname kindlaid suuniseid, kuidas otsingutes paremini välja tulla, lisame arenduse käigus kasuliku mooduli, mis aitab lehel otsingutulemustes paremin nähtavale tulla..

 • Sisuplokkide muutmise tööriist

  See on moodul, mille abil saab lehte kiirelt muuta ja lisada väga lihtsalt uusi sisulehti. Saad teha lihtsalt koopiaid ja asendada sisu sinule vajaliku materjaliga. Lehe valmides teostame ka koolituse.

 • Automaatsed varukoopiad

  Selleks, et saaksid rahulikul meelel uuendusi teha ja üldse teha lehega mida iganes soovid paigaldame automaatsete varukoopiate mooduli. Tänu sellele moodulile on võimalik alati leht sammu võrra tagasi keerata, kui see mingil põhjusel peaks vajalik olema.

 • Turvamoodul

  Kindlasti oled kuulnud, et lehti häkitakse. Lisame sinu veebilehele turvamooduli, mis raskendab häkkeritel sinu lehele ligi pääseda.

Pakume midagi enamat kui lihtsalt teenust

Läheneme igale projektile personaalselt

Enne kodulehe või e-poe projekti algust tutvume ettevõttega, et disainis peegeldada firma brändi olemust ja hinge. Kaasame projektidesse disaineri kes valmistab disainikavandid.

Kogemused, mis tulevad kasuks

Oleme kokkupuutunud paljude huvitavate ja keerukate projektidega. Meie kogemustepagasis on üle 200 eduka projekti.

Oleme kättesaadavad ka siis kui sa seda ei oota

Me ei pane arvutit käest, kui kell saab 5. Kui projekt on tarvis lõpetada, siis see saab ka lõpetatud. Suuremate murede korral saame aidata sind ka nädalavahetusel.